Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Manisalılar Gülben’le coştu

474. Mesir Macunu Festivali kapsamında düzenlenen halk konserlerinin son gününde sahneye çıkan ünlü sanatçı Gülben Ergen Manisalı hayranlarına doyumsuz bir gece yaşattı.

 Manisalılar Gülben’le coştu

 

474. Mesir Macunu Festivali kapsamında düzenlenen halk konserlerinin son gününde sahneye çıkan ünlü sanatçı Gülben Ergen Manisalı hayranlarına doyumsuz bir gece yaşattı.

 

474. Mesir Macunu Festivali’nin son halk konseri öncesi geleneksel meşaleli Festival Kortej Yürüyüşü yapıldı.

2 BİN KİŞİ YÜRÜDÜ

Şeh Fenari Cami önünde toplanan yaklaşık 2 bin kişilik kalabalığa MHP’li Manisa Büyük Şehir Belediyesi tarafından Türk Bayrakları dağıtıldı. 500 kişiye ise meşale verildi. Mehter takımının önde bulunduğu kortej yürüyüşünde en çok dikkati İstanbul’dan gelen Pozitif Ol Grubu’nun ilginç kıyafetleri ile gösterisi çekti. Kortejde Ayrıca İzmir Sokak Sanatçılarının cansız mankenleri de ön saflarda yer alarak Manisalıların yoğun ilgisini gördü.

Şeh Fenari Camii’nin önünden başlayan İzmir Caddesi, Manolya Meydanı ve Doğu Caddesi üzerinden devam eden kortej yürüyüşü halk konserinin yapılacağı Cumhuriyet Alanı’nda son buldu.

GÜZELLİĞİYLE BÜYÜLEDİ

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen son halk konserinde sahneye ünlü sanatçı Gülben Ergen çıktı. Ünlü sanatçı Gülben Ergen, şarkılarının yanı sıra güzelliğiyle de Manisalı hayranlarını büyüledi. Konsere Vali Abdurrahman Savaş, MHP’li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, daire müdürlerinin yanı sıra yaklaşık 15 bin Manisalı katıldı.

Şarkılarıyla hayranlarını gönlünde taht kuran ünlü Sanatçı Gülben Ergen kimi şarkılarının sahneden inerek Manisalılar ile birlikte söyledi. Ünlü Sanatçı kimi zamanda protokol bölümüne geçerek şarkılarını bir kısmını porotok üyeleriyle birlikte seslendirdi.

GÜLBEN ERGEN’E MESİR MACUNU HEDİYE EDİLDİ

Sahnede yaklaşık 1,5 saate yakın duran ünlü sanatçı Gülben Ergen, seslendirdiği şarkılarla Manisalı hayranlarına doyumsuz bir müzik ziyafeti verdi. Konser sonunda Vali Savaş ile MHP’li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün ünlü sanatçı Gülben Ergen’e plaket ve içinde Mesir Macunu bulunan sepet hediye etti. Konser olaysız bir şekilde son buldu. 

Manşet Haber

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim