Misafir
6,1726
5,4076
224,45
ÜYE GİRİŞİ

Manisalılar Gülben’le coştu

474. Mesir Macunu Festivali kapsamında düzenlenen halk konserlerinin son gününde sahneye çıkan ünlü sanatçı Gülben Ergen Manisalı hayranlarına doyumsuz bir gece yaşattı.

 Manisalılar Gülben’le coştu

 

474. Mesir Macunu Festivali kapsamında düzenlenen halk konserlerinin son gününde sahneye çıkan ünlü sanatçı Gülben Ergen Manisalı hayranlarına doyumsuz bir gece yaşattı.

 

474. Mesir Macunu Festivali’nin son halk konseri öncesi geleneksel meşaleli Festival Kortej Yürüyüşü yapıldı.

2 BİN KİŞİ YÜRÜDÜ

Şeh Fenari Cami önünde toplanan yaklaşık 2 bin kişilik kalabalığa MHP’li Manisa Büyük Şehir Belediyesi tarafından Türk Bayrakları dağıtıldı. 500 kişiye ise meşale verildi. Mehter takımının önde bulunduğu kortej yürüyüşünde en çok dikkati İstanbul’dan gelen Pozitif Ol Grubu’nun ilginç kıyafetleri ile gösterisi çekti. Kortejde Ayrıca İzmir Sokak Sanatçılarının cansız mankenleri de ön saflarda yer alarak Manisalıların yoğun ilgisini gördü.

Şeh Fenari Camii’nin önünden başlayan İzmir Caddesi, Manolya Meydanı ve Doğu Caddesi üzerinden devam eden kortej yürüyüşü halk konserinin yapılacağı Cumhuriyet Alanı’nda son buldu.

GÜZELLİĞİYLE BÜYÜLEDİ

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen son halk konserinde sahneye ünlü sanatçı Gülben Ergen çıktı. Ünlü sanatçı Gülben Ergen, şarkılarının yanı sıra güzelliğiyle de Manisalı hayranlarını büyüledi. Konsere Vali Abdurrahman Savaş, MHP’li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, daire müdürlerinin yanı sıra yaklaşık 15 bin Manisalı katıldı.

Şarkılarıyla hayranlarını gönlünde taht kuran ünlü Sanatçı Gülben Ergen kimi şarkılarının sahneden inerek Manisalılar ile birlikte söyledi. Ünlü Sanatçı kimi zamanda protokol bölümüne geçerek şarkılarını bir kısmını porotok üyeleriyle birlikte seslendirdi.

GÜLBEN ERGEN’E MESİR MACUNU HEDİYE EDİLDİ

Sahnede yaklaşık 1,5 saate yakın duran ünlü sanatçı Gülben Ergen, seslendirdiği şarkılarla Manisalı hayranlarına doyumsuz bir müzik ziyafeti verdi. Konser sonunda Vali Savaş ile MHP’li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün ünlü sanatçı Gülben Ergen’e plaket ve içinde Mesir Macunu bulunan sepet hediye etti. Konser olaysız bir şekilde son buldu. 

Manşet Haber

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim