Misafir
6,7714
6,0678
249,22
ÜYE GİRİŞİ

Sağlık Lisesi standına yoğun ilgi

Özel Merkez Sağlık Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, 474. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında Fuar Merkezi’nde açılan 21. Mesir Sanayi Ticaret Fuarında yerini aldı. Fuar 27 Nisan Pazar gününe kadar açık kalacak.

 Özel Merkez Sağlık Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Mesir Fuarında

 

Sağlık Lisesi standına  yoğun ilgi

 

Özel Merkez Sağlık Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, 474. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında Fuar Merkezi’nde açılan 21. Mesir Sanayi Ticaret Fuarında yerini aldı. Fuar 27 Nisan Pazar gününe kadar açık kalacak.

 

474. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında 21. Mesir Sanayi Ticaret Fuarı açıldı.  Manisa Büyükşehir Belediye Fuar Merkezi’nde açılan fuarda 100 fazla firma yer alıyor. 2013-2014 eğitim öğretim yılından itibaren eğitim vermeye başlayan Özel Merkez Sağlık Anadolu Sağlık Meslek Lisesi de ilk yılında stantta yerini aldı. Öğrencilerin derslerde gördüğü uygulama eğitim araçları da fuarda sergileniyor.  

27 NİSAN TARİHİNE KADAR AÇIK KALACAK

Özel Merkez Sağlık Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Vildan Tabaroğulları, “Okulumuz sağlık eğitim alanında eğitim veriyor. Öğrencilerimiz hem teorik hem de pratik olarak mesleki eğitimlerini birey kalitesiyle almakta, meslek elemanı olmanın yanında üniversiteye de hazırlamaktadır. Mezun olduktan sonra isteğe bağlı olarak her kamu kuruluşlarında veya özel sektörde çalışma imkanına hem de mesleklerini yaparken üniversitede okumu ayrıcalığına da sahiptir. 27 Nisan Pazar gününe kadar standımız açık kalacak. Kendimizi daha iyi tanıtmak için bu fuarda yer alıyoruz” diye konuştu.

CÜNEYT HASÇELİK 

 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim