Misafir
6,0417
5,3062
209,58
ÜYE GİRİŞİ

Festivalde muhteşem konser

474. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali'nde, Türk pop müziğinin sevilen isimleri Rafet El Roman, Ezo ve Yusuf Güney sahne aldı. Rafet Er Roman, hem Ezo’yla, hem de Yusuf Güney’le birlikte düet yaptı. Güvenlik önlemlerinin yoğun alınması nedeniyle

Rafet El Roman-Ezo-Yusuf Güney üçlüsü Manisalıları coşturdu

 

Festivalde muhteşem konser

 

474. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali'nde, Türk pop müziğinin sevilen isimleri Rafet El Roman, Ezo ve Yusuf Güney sahne aldı. Rafet Er Roman, hem Ezo’yla, hem de Yusuf Güney’le birlikte düet yaptı. Güvenlik önlemlerinin yoğun alınması nedeniyle konserde hiçbir tatsız olay yaşanmadı.

 

Bu yıl 474. kez düzenlenen Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali'nde, Rafet El Roman, Ezo ve Yusuf Güney ortak konser verdi.  Konseri yaklaşık 10 bin kişi izledi. Manisa Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen konserde, ilk olarak Yusuf Güney şarkılarını seslendirdi. Güney'in ardından sahneye çıkan Rafet El Roman, hit haline gelen parçalarıyla konsere renk kattı. Son olarak, ismini Rafet El Roman ile "Kalbime sürgün" şarkısında yaptığı düetle duyuran Azerbaycan asıllı genç şarkıcı Ezo'nun seyirciyle buluştuğu konserde, Rafet El Roman her iki solistin bazı şarkılarına da eşlik etti. 

OLAYSIZ BİR KONSER

Konserde güvenlik tedbirlerinin yüksek olması dikkatlerden kaçmadı. Daha önce Murat Boz ve Serdar Ortaç konserlerinde güvenlik önlemlerinin yeteri kadar alınmaması nedeniyle olaylar çıkmıştı ve iki konserde yarıda kalmıştı. Böyle olunca konser olaysız bir şekilde sone erdi.

SANATÇILARA MESİR MACUNU

 Konseri, çok sayıda izleyicinin yanı sıra Vali Abdurrahman Savaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Vali Yardımcısı Mehmet Yüce ile festival düzenleme komitesi üyeleri de izledi. Konser sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Vali Yardımcısı Mehmet Yüce, Manisa'yı Mesir'i Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık, sanatçılara çiçek ve mesir macunu verdi. 

CÜNEYT HASÇELİK 

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim