Misafir
6,4302
5,768
283,69
ÜYE GİRİŞİ

Festivalde muhteşem konser

474. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali'nde, Türk pop müziğinin sevilen isimleri Rafet El Roman, Ezo ve Yusuf Güney sahne aldı. Rafet Er Roman, hem Ezo’yla, hem de Yusuf Güney’le birlikte düet yaptı. Güvenlik önlemlerinin yoğun alınması nedeniyle

Rafet El Roman-Ezo-Yusuf Güney üçlüsü Manisalıları coşturdu

 

Festivalde muhteşem konser

 

474. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali'nde, Türk pop müziğinin sevilen isimleri Rafet El Roman, Ezo ve Yusuf Güney sahne aldı. Rafet Er Roman, hem Ezo’yla, hem de Yusuf Güney’le birlikte düet yaptı. Güvenlik önlemlerinin yoğun alınması nedeniyle konserde hiçbir tatsız olay yaşanmadı.

 

Bu yıl 474. kez düzenlenen Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali'nde, Rafet El Roman, Ezo ve Yusuf Güney ortak konser verdi.  Konseri yaklaşık 10 bin kişi izledi. Manisa Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen konserde, ilk olarak Yusuf Güney şarkılarını seslendirdi. Güney'in ardından sahneye çıkan Rafet El Roman, hit haline gelen parçalarıyla konsere renk kattı. Son olarak, ismini Rafet El Roman ile "Kalbime sürgün" şarkısında yaptığı düetle duyuran Azerbaycan asıllı genç şarkıcı Ezo'nun seyirciyle buluştuğu konserde, Rafet El Roman her iki solistin bazı şarkılarına da eşlik etti. 

OLAYSIZ BİR KONSER

Konserde güvenlik tedbirlerinin yüksek olması dikkatlerden kaçmadı. Daha önce Murat Boz ve Serdar Ortaç konserlerinde güvenlik önlemlerinin yeteri kadar alınmaması nedeniyle olaylar çıkmıştı ve iki konserde yarıda kalmıştı. Böyle olunca konser olaysız bir şekilde sone erdi.

SANATÇILARA MESİR MACUNU

 Konseri, çok sayıda izleyicinin yanı sıra Vali Abdurrahman Savaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Vali Yardımcısı Mehmet Yüce ile festival düzenleme komitesi üyeleri de izledi. Konser sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Vali Yardımcısı Mehmet Yüce, Manisa'yı Mesir'i Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık, sanatçılara çiçek ve mesir macunu verdi. 

CÜNEYT HASÇELİK 

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim