Misafir
6,8189
6,0817
251,47
ÜYE GİRİŞİ

Beyaz melekler huzur verdi

Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri, Vakıf Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Yaşlıların tek tek ellerini öpen beyaz melekler, bu tür ziyaretleri geleneksel hale getirecekler

 Beyaz melekler huzur verdi

 

Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri, Vakıf Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Yaşlıların tek tek ellerini öpen beyaz melekler, bu tür ziyaretleri geleneksel hale getirecekler

 

Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin yönetimi, öğretmenleri ve beyaz melekleri Özel Vakıf Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek, onları mutlu ettiler. Öğrenciler yaşlılarla birlikte güzel bir gün geçirdiler.

Okul Müdürü Nildehan Tabaroğulları, “Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Bir gün yaşlılarımızın şu an da işgal ettiği yerlerde bizlerde olacağız bu nedenledir ki her yaşın değerini bilmek ve öğrenmek gerekir. Özellikle gençlerin yaşlılara saygıyı bilmesi gerekir. Eğitimin ve öğretimin temel aşamasında da toplumsal değerlerin, saygı ve sevginin gençlere aşılanması yatar. Beyaz melekler olarak yaşlılarımızı ziyaret ederek onların en önemli değerlerimizden biri olduklarını göstermek istedik. Öğrencilerimizi mesleklerine hazırlarken toplumsal değerlerle beslenip bütünleşmesi taraftarıyız. Ancak bu şekilde mesleklerini özveriyle yapacaklardır. Umut oldukları her hayat için ne kadar kutsal bir görev yaptıkları hazzını tadacaklardır. Eğer bugün yaşlılarımızın yüreğine küçük bir mutluluk, yüzlerine bir tebessüm ulaştırabilseydik bugünkü en büyük mutluluğumuzdur. Onlar yalnız ve unutulmuş değiller. Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri olarak yaşlılarımızı ziyareti bir gelenek haline getiriyor ve onları sevgiyle kucaklayarak ellerinden öpüyoruz” dedi. 

MANŞET HABER 

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim