Misafir
6,1206
5,3829
211,79
ÜYE GİRİŞİ

Esnafın sofrasına konuk oldu

30 Mart yerel seçimlerinde Şehzadeler Belediye Başkanı seçilen Ömer Faruk Çelik, seçim sürecinde “Esnaf ve halkla iç içe olacağız” sözünü unutmadığını esnafın sofrasına konuk olarak ortaya koydu.

 Şehzadeler Belediye Başkanı, seçim öncesi verdiği sözü unutmadı

 

Esnafın sofrasına konuk oldu

 

30 Mart yerel seçimlerinde Şehzadeler Belediye Başkanı seçilen Ömer Faruk Çelik, seçim sürecinde “Esnaf ve halkla iç içe olacağız” sözünü unutmadığını esnafın sofrasına konuk olarak ortaya koydu.

 

Adaylığı döneminde yürüttüğü seçim çalışmalarında sıkça esnaf ve halkla içiçe olacağının sözünü veren, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik esnaf sofrasına misafir oldu.

Cumhuriyet caddesi üzerinde bulunan esnaf Sadullah Uçuk’un iş yeri önünde kahvaltı sofrasına konuk olan Çelik” Seçim çalışmaların da sürekli söylediğimiz bir konu vardı. İki simit ile esnafımızın dükkânına girip ‘Selamun Aleyküm bir çay söyle de karşılıklı kahvaltı edelim’ diyeceğiz dedik. Bugün de Sadullah kardeşimizin sofrasına misafir olduk” dedi.

Geçtiğimiz gün de sabah saatlerinde elinde simitle, esnaf Sadullah Uçuk’un iş yerini ziyaret eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, çevre esnafı ile birlikte sabah kahvaltısı yaptı. Belediye başkanını elinde simitle karşısında gördüğünde çok mutlu olduğunu ifade eden Esnaf Sadullah Uçuk” Bizde sabah arkadaşlar ile kahvaltıyı yapmak için tam kararlaştırırken Belediye Başkanımız elinde simitlerle iş yerimize gelerek birlikte kahvaltı yapmak istediğini belirtmesi bizi açıkçası çok mutlu etmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

HALKLA İÇ İÇE OLMAYI SÜRDÜRECEK

Seçim çalışmaları esnasında sürekli esnaf ve halk ile iç içe olacaklarını her yerde ifade ettiklerini söyleyen Başkan Çelik” Seçim kampanyamız boyunca sürekli ifade ettiğimiz gibi bu gün halkımız ile elimizden geldiği kadar bir araya geliyoruz. Bizim bir sözümüz vardı sabahları elimizde iki simitle esnafımızı ziyaret edecek sende bir çay söyle de kahvaltıyı birlikte yapalım diyecektik. Bu gün çok şükür bunu gerçekleştirdik. Bundan sonra da her fırsatta elimizde simitlerimiz ile esnafımızı ziyaret edeceğiz” dedi.

HALKLA İLİŞKİLERDE MARKA  BELEDİYECİLİĞİ OLUŞTURACAK

Halkla ilişkilerde marka bir belediyeciliği oluşturacaklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Şehzadeler Belediyesinin Halkla ilişkilerde marka bir Belediye yapacağız. Bunu da bu şekilde halkımız ile iç içe olarak onların da fikirlerini alarak onlarla ortak kararlar alarak yönetime katılımlarını sağlayarak halkla ilişkilerde marka şehir olacağız”diye konuştu

Manşet Haber  

 

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim