Misafir
6,0376
5,3006
209,3
ÜYE GİRİŞİ

Sağlık Lisesine yoğun ilgi

Birey Dershanesi disiplini ile eğitim veren Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, 1. yılında Bursluluk Sınavı gerçekleştirdi. Sınava bin 200 öğrenci katıldı. Sonuçların 18 Nisan’da açıklanacağı sınavda derece elde eden öğrenciler indirimlerden faydal

 Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Bursluluk Sınavına 1. 200 öğrenci katıldı  

 

Sağlık Lisesine yoğun ilgi

 

Birey Dershanesi disiplini ile eğitim veren  Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, 1. yılında Bursluluk Sınavı gerçekleştirdi. Sınava bin 200 öğrenci katıldı. Sonuçların 18 Nisan’da açıklanacağı sınavda derece elde eden öğrenciler indirimlerden faydalanacak.

 

Manisa’da eğitim-öğretim hayatına 16 Eylül 2013  tarihinde başlayan Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi kısa sürede yakaladığı başarısını devam ettiriyor. Birey Dershanesi disiplinini titizlikle uygulayan okul bu anlayış ve uzman eğitim kadrosu ile Manisa öğrencilerinin ilgi odağı oldu.

Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ilk yılında 8. sınıflar arası Bursluluk Sınavı gerçekleştirdi. Sınava merkez ve ilçelerden bin 200 kişi katıldı. Sınav sonuçları 18 Nisan 2014 Cuma günü açıklanacak. Sınavda 1. olan öğrenci ücretsiz okuma imkanı elde ederken, ayrıca dereceye giren öğrencilere de çeşitli indirimler yapılacak.

EĞİTİM HİZMETİNE DEVAM EDECEĞİZ

Sınava katılımın yüksek olmasının kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Nildehan Tabaroğlulları, “Manisa ve çevresi bu konudaki haklılığımızı bir kez daha kanıtladı. Bizi tercih etmekte tereddüt etmeyen öğrencilerimize gönülden teşekkür ederiz. Manisa ve çevresi ekip ruhumuzu, atmosferimizi yerinde görme fırsatı buldu ve memnuniyetlerini belirttiler. İnandığımız ilkelerden, eğitimin her şeyin üstünde olduğu anlayışımızdan vazgeçmeyeceğiz. Okulumuzun doğa ile iç içe olması, uygulama ve etkinliklerimizin öğretici olması, farklı tarzımız, kaliteden ödün vermeyen eğitimimiz velilerimiz tarafından tercih nedeni olarak belirtildi. Bursluluk sınavındaki ilgi ve istek bizi gururlandırdı ve çalışmalarımıza bir kat daha hız kazandırdı. Manisa’ya eğitim hizmetimizi kusursuzca vermeye devam edeceğiz” dedi.

SONUÇLAR 18 NİSAN’DA AÇIKLANACAK

Nildehan Tabaroğlulları, sınav sonuçlarının 18 Nisan Cuma günü açıklanacağını belirterek, derece elde eden öğrencilerin indirimlerden faydalanacağını kaydetti.

 CÜNEYT HASÇELİK

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim