Misafir
6,8189
6,0817
251,47
ÜYE GİRİŞİ

Sağlık Lisesine yoğun ilgi

Birey Dershanesi disiplini ile eğitim veren Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, 1. yılında Bursluluk Sınavı gerçekleştirdi. Sınava bin 200 öğrenci katıldı. Sonuçların 18 Nisan’da açıklanacağı sınavda derece elde eden öğrenciler indirimlerden faydal

 Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Bursluluk Sınavına 1. 200 öğrenci katıldı  

 

Sağlık Lisesine yoğun ilgi

 

Birey Dershanesi disiplini ile eğitim veren  Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, 1. yılında Bursluluk Sınavı gerçekleştirdi. Sınava bin 200 öğrenci katıldı. Sonuçların 18 Nisan’da açıklanacağı sınavda derece elde eden öğrenciler indirimlerden faydalanacak.

 

Manisa’da eğitim-öğretim hayatına 16 Eylül 2013  tarihinde başlayan Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi kısa sürede yakaladığı başarısını devam ettiriyor. Birey Dershanesi disiplinini titizlikle uygulayan okul bu anlayış ve uzman eğitim kadrosu ile Manisa öğrencilerinin ilgi odağı oldu.

Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ilk yılında 8. sınıflar arası Bursluluk Sınavı gerçekleştirdi. Sınava merkez ve ilçelerden bin 200 kişi katıldı. Sınav sonuçları 18 Nisan 2014 Cuma günü açıklanacak. Sınavda 1. olan öğrenci ücretsiz okuma imkanı elde ederken, ayrıca dereceye giren öğrencilere de çeşitli indirimler yapılacak.

EĞİTİM HİZMETİNE DEVAM EDECEĞİZ

Sınava katılımın yüksek olmasının kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Nildehan Tabaroğlulları, “Manisa ve çevresi bu konudaki haklılığımızı bir kez daha kanıtladı. Bizi tercih etmekte tereddüt etmeyen öğrencilerimize gönülden teşekkür ederiz. Manisa ve çevresi ekip ruhumuzu, atmosferimizi yerinde görme fırsatı buldu ve memnuniyetlerini belirttiler. İnandığımız ilkelerden, eğitimin her şeyin üstünde olduğu anlayışımızdan vazgeçmeyeceğiz. Okulumuzun doğa ile iç içe olması, uygulama ve etkinliklerimizin öğretici olması, farklı tarzımız, kaliteden ödün vermeyen eğitimimiz velilerimiz tarafından tercih nedeni olarak belirtildi. Bursluluk sınavındaki ilgi ve istek bizi gururlandırdı ve çalışmalarımıza bir kat daha hız kazandırdı. Manisa’ya eğitim hizmetimizi kusursuzca vermeye devam edeceğiz” dedi.

SONUÇLAR 18 NİSAN’DA AÇIKLANACAK

Nildehan Tabaroğlulları, sınav sonuçlarının 18 Nisan Cuma günü açıklanacağını belirterek, derece elde eden öğrencilerin indirimlerden faydalanacağını kaydetti.

 CÜNEYT HASÇELİK

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim