Misafir
6,2661
5,6495
272,7
ÜYE GİRİŞİ

Kaymakam, Çocukların Hayallerine Ortak Oldu

Demirci kaymakamı Yalçın Sezgin, öğrencilerin okul bahçesinde kendi aralarında oynadıkları oyuna katılarak çocukların hayallerine ortak oldu

Kaymakam, Çocukların Hayallerine Ortak Oldu  

 

Demirci kaymakamı Yalçın Sezgin, öğrencilerin okul bahçesinde kendi aralarında oynadıkları oyuna katılarak çocukların hayallerine ortak oldu

 

Zehra-Saliha Kul İlkokulunda öğrenim gören 3. sınıf öğrencileri okul bahçesinde kendi aralarında düzenledikleri etkinlik Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin'inde katılmasıyla resmiyet kazandı.

Bir grup okul öğrencisi okul bahçesinde kendi aralarında düzenledikleri evcilik oyununda kendi yaptıkları resimleri sergilerken o esnada okula ziyarete gelen Kaymakam Yalçın Sezgin de çocukların oyunlarına ortak oldu.

ÇOCUKLARI MUTLU ETTİ

Çocukların bulunduğu alana geçen Kaymakam Yalçın Sezgin çocukların oyunlarını izledi ve sergiyi gezdi. Karşılarında Kaymakamı gören çocuklar çok mutlu olduklarını ifade ederken Kaymakam Sezgin’e yapmış oldukları serginin açılış kurdelesini kestirdiler.

Kaymakam Sezgin, “Mustafa-Zehra-Saliha Kul İlkokuluna ziyaret için gittiğimde okul bahçesinde çocukların oyunları ve sergileri dikkatimi çekti. Çocuklar hayallerinde restaurant kurup tasarlamışlar. Oraya koydukları çam kozalağı ot ve yapraklardan yemekler düşünmüşler. Bize de bu restaurantı açtırmak istediler. Bizde onların hayallerine ortak olup onlarla birlikte olduk.”dedi. (İHA) 

 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim