Misafir
6,4302
5,768
283,69
ÜYE GİRİŞİ

Vali Savaş, yatırımcıları Manisa’ya davet etti

Vali Savaş, yatırımcıları Manisa’ya davet etti


Manisa Valisi Abdurrahman Savaş, ATV Avrupa kanalında yayınlanan Ekopazar programına konuk oldu. Vali Savaş, Avrupa’da yaşayıp Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yatırımcıları Manisa’ya davet etti.

 


Makamında yapılan program çekiminde Ali Rıza Azak’ın sorularına samimiyetle cevap veren Vali Savaş, Şehzadeler Şehri Manisa’yı ekonomisi, sanayisi, tarımı, tarihi, kültürü ile tanıttı. Büyükşehir olan Manisa’nın önemli avantajlar elde ettiğine vurgu yapan Vali Savaş, Avrupa’da yaşayıp Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yatırımcıları Manisa’ya davet etti. Her Pazar saat 13.00’de başlayan ve yaklaşık 1,5 saat süren programın Manisa ile ilgili bölümü önümüzdeki haftalarda yayınlanacak.

EKOPAZAR EKONOMİNİN GÜLEN YÜZÜ

Uzun yıllardır ekranların sevilen ve izlenen ekonomi programı olan Ekopazar, ekonominin gülen yüzünü ekranlara getiriyor. Her hafta farklı konu ve konuklarıyla iş dünyasının nabzını tutan yurtdışı ve yurtiçi yatırım haberleri, başarı öyküleri, özel röportajları, magazin ve aktüel haberleri ekranlara taşıyan Ekopazar, iş dünyasını ATV Avrupa ekranlarında buluşturuyor. Avrupa'dan Orta Asya'ya, Kuzey Afrika'dan Rusya'ya uzanan geniş coğrafyada 57 ülkeden ekonomik gelişmeleri ekrana taşıyan Ekopazar farklı sektörler arası köprü oluşturmayı da hedefliyor. MANŞET HABER 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim