Misafir
6,0471
5,3258
213,35
ÜYE GİRİŞİ

Vali Savaş, yatırımcıları Manisa’ya davet etti

Vali Savaş, yatırımcıları Manisa’ya davet etti


Manisa Valisi Abdurrahman Savaş, ATV Avrupa kanalında yayınlanan Ekopazar programına konuk oldu. Vali Savaş, Avrupa’da yaşayıp Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yatırımcıları Manisa’ya davet etti.

 


Makamında yapılan program çekiminde Ali Rıza Azak’ın sorularına samimiyetle cevap veren Vali Savaş, Şehzadeler Şehri Manisa’yı ekonomisi, sanayisi, tarımı, tarihi, kültürü ile tanıttı. Büyükşehir olan Manisa’nın önemli avantajlar elde ettiğine vurgu yapan Vali Savaş, Avrupa’da yaşayıp Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yatırımcıları Manisa’ya davet etti. Her Pazar saat 13.00’de başlayan ve yaklaşık 1,5 saat süren programın Manisa ile ilgili bölümü önümüzdeki haftalarda yayınlanacak.

EKOPAZAR EKONOMİNİN GÜLEN YÜZÜ

Uzun yıllardır ekranların sevilen ve izlenen ekonomi programı olan Ekopazar, ekonominin gülen yüzünü ekranlara getiriyor. Her hafta farklı konu ve konuklarıyla iş dünyasının nabzını tutan yurtdışı ve yurtiçi yatırım haberleri, başarı öyküleri, özel röportajları, magazin ve aktüel haberleri ekranlara taşıyan Ekopazar, iş dünyasını ATV Avrupa ekranlarında buluşturuyor. Avrupa'dan Orta Asya'ya, Kuzey Afrika'dan Rusya'ya uzanan geniş coğrafyada 57 ülkeden ekonomik gelişmeleri ekrana taşıyan Ekopazar farklı sektörler arası köprü oluşturmayı da hedefliyor. MANŞET HABER 

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim