Misafir
6,4302
5,768
283,69
ÜYE GİRİŞİ

Yangından canlarını zor kurtardılar

Manisa'nın Soma ilçesinde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan ev yangınında biri çocuk 4 kişi dumandan etkilenerek hastaneye kaldırıldı.

 Yanan evde mahsur kalan 1’i çocuk 4 kişi hastaneye kaldırıldı

 

Yangından canlarını zor kurtardılar

 

Manisa'nın Soma ilçesinde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan ev yangınında biri çocuk 4 kişi dumandan etkilenerek hastaneye kaldırıldı.

 

MAHALLEDE KORKULU ANLAR YAŞANDI
Edinilen bilgilere göre dün akşam saat 18.10 sıralarında Kurtuluş Mahallesi Altınbaş Sokak No: 7 adresindeki apartmanın 3. katından dumanlar yükseldi. Mustafa A.'ya ait olduğu belirtilen evde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın korkulu anlar yaşanmasına neden oldu. Hemen itfaiye ekiplerine haber verilmesi ile evde mahsur kalan Mehmet A., Fatma A., Anna A. ve Mustafa T. itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

YANGINZEDELERİN DURUMU İYİ

Yangına müdahale eden itfaiye kısa sürede yangını kontrol altına aldı. Çıkış nedeni bilinmeyen yangın sonucu dumandan etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı. Yangınzedelerin durumlarının iyi olduğu belirtilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yangının meydana geldiği evde büyük çapta maddi hasar meydana geldi.(İHA) 

 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim