Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Malatya ve Manisalı kadınlar birlikte kutlama yaptı

Malatyalılar Birlik ve Beraberlik Derneği’nin kadın üyeleri tarafından gerçekleştirilen etkinlikte Manisalı birçok kadın bir araya gelerek günlerini kutladılar.

 Malatya ve Manisalı kadınlar birlikte kutlama yaptı

 

Malatyalılar Birlik ve Beraberlik Derneği’nin kadın üyeleri tarafından gerçekleştirilen etkinlikte Manisalı birçok kadın bir araya gelerek günlerini kutladılar.

 

Manisa’da ikamet eden Malatyalı vatandaşların ikinci derneği olan Malatyalılar Birlik ve Beraberlik Derneği’nin kadın üyeleri ve Manisalı birçok kadın, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Teras-2 Restoran’da düzenlenen organizasyonla bir araya geldi.

Denek Başkanı Hacı Ali Özsoy, organizasyona katılan kadınlara günün anlam ve öneminden dolayı karanfil dağıttı. Organizasyon hakkında basın mensuplarına açıklamada bulunan Dernek Başkanı Hacı Ali Özsoy’un eşi Şükran Özsoy, “Bu organizasyondaki amacımız sadece Malatyalı kadınlarla bir araya gelmek değil Manisa’da yaşayan tüm kadınlarla bir araya gelip Manisa’daki zenginliği yaşamak. Güzel bir etkinlik oldu. Plakalarda olduğu gibi yani Manisa’nın plakası 45 Malatya’nın ise 44 yan yana iki plaka gibi bizde Manisalı ve Malatyalı kadınlar burada yan yana geldik. Burada yılda bir kere de olsa 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladık. Derneğimizin ilk 8 Mart etkinliği oldu bu. Umuyorum ki bundan sonra ki yıllarda çok daha güzel etkinlikler yapacağız. Buradan tüm emekçi kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi. 

CÜNEYT HASÇELİK 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim