Misafir
6,4302
5,768
283,69
ÜYE GİRİŞİ

Ünlü sanatçı Manisalıları büyüledi

Norveçli Klâsik Gitar Sanatçısı Christina Sandsengen Celal Bayan Üniversitesinin konuğu olarak geldiği Manisa’da verdiği gitar resitaliyle dinleyenleri büyüledi

 Ünlü sanatçı Manisalıları büyüledi

 

Norveçli Klâsik Gitar Sanatçısı Christina Sandsengen Celal  Bayan Üniversitesinin konuğu olarak geldiği Manisa’da verdiği  gitar resitaliyle  dinleyenleri büyüledi

 

Norveçli Klâsik Gitar Sanatçısı Christina Sandsengen, 3 Mart 2014 tarihinde Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenen gitar resitaliyle Celal Bayar Üniversitesi’nin konuğu oldu.

BEŞ ÖĞRENCİYE GİTAR HEDİYE ETTİ

Christina Sandsengen, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Çelik, öğretim üyeleri ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği resitalinde, klâsik gitar repertuvarından seçtiği eserler ve sempatik tavırlarıyla büyük beğeni topladı.

Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Çelik tarafından teşekkür plâketi takdim edilen Sandsengen, yapılan çekiliş sonucunda belirlenen beş öğrenciye klâsik gitar hediye etti.

Manşet Haber

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim