Misafir
6,1726
5,4076
224,45
ÜYE GİRİŞİ

Vergicilerden muhteşem türkü gecesi

Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı 25. Vergi Haftası’nda Manisalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Vergi Dairesi bünyesinde oluşturulan Türk Halk Müziği Korosu, Şef Mustafa Kılınç eşliğinde birbirinden güzel türküleri, hem meslektaşları hem Manisalılar için s

 Vergiciler söyledi, Manisalılar gönüllerince eğlendi

 

Vergicilerden muhteşem türkü gecesi

 

Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı 25. Vergi Haftası’nda Manisalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Vergi Dairesi bünyesinde oluşturulan Türk Halk Müziği Korosu, Şef Mustafa Kılınç eşliğinde birbirinden güzel türküleri, hem meslektaşları hem Manisalılar için söyledi

 

25. Vergi Haftası kapsamında Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı bünyesinde oluşturulan ve çoğunlukla Vergi Dairesi çalışanlarından oluşan Türk Halk Müziği Korosu Manisa Belediyesi Kültür Sitesinde konser verdi.

Konsere Vergi Dairesi Başkanı Yılmaz Çakan, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi, Manisa Defterdarı Muharrem Özdemir, Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Meclis Başkanı Ergün Türek, Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Sadık İrier  ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU GELENEKSELLEŞTİ

Başkan Yılmaz Çakan 5 yıl önce Vergi Dairesi Başkanlığı bünyesinde kurulan Türk Halk Müziği Korosu’nun geleneksel hale geldiğini belirterek, koronun her yıl kendini geliştirdiğini ve bugünlere geldiklerini söyledi.

ANADOLU’NUN SESİ OLDULAR

Türk Halk Müziği Korosu, Şef  Mustafa Kılınç eşliğinde Türkiye’nin dört bir yanından birbirinden güzel parçaları salonu dolduranlar için söyledi. Seyirciler de muhteşem gecede koroya eşlik etti. Konserin sonunda Başkan Yılmaz Çakan ve protokol üyeleri korodakilere karanfil dağıtarak teşekkür etti. 

CÜNEYT HASÇELİK 

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim