Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Vergicilerden muhteşem türkü gecesi

Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı 25. Vergi Haftası’nda Manisalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Vergi Dairesi bünyesinde oluşturulan Türk Halk Müziği Korosu, Şef Mustafa Kılınç eşliğinde birbirinden güzel türküleri, hem meslektaşları hem Manisalılar için s

 Vergiciler söyledi, Manisalılar gönüllerince eğlendi

 

Vergicilerden muhteşem türkü gecesi

 

Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı 25. Vergi Haftası’nda Manisalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Vergi Dairesi bünyesinde oluşturulan Türk Halk Müziği Korosu, Şef Mustafa Kılınç eşliğinde birbirinden güzel türküleri, hem meslektaşları hem Manisalılar için söyledi

 

25. Vergi Haftası kapsamında Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı bünyesinde oluşturulan ve çoğunlukla Vergi Dairesi çalışanlarından oluşan Türk Halk Müziği Korosu Manisa Belediyesi Kültür Sitesinde konser verdi.

Konsere Vergi Dairesi Başkanı Yılmaz Çakan, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi, Manisa Defterdarı Muharrem Özdemir, Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Meclis Başkanı Ergün Türek, Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Sadık İrier  ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU GELENEKSELLEŞTİ

Başkan Yılmaz Çakan 5 yıl önce Vergi Dairesi Başkanlığı bünyesinde kurulan Türk Halk Müziği Korosu’nun geleneksel hale geldiğini belirterek, koronun her yıl kendini geliştirdiğini ve bugünlere geldiklerini söyledi.

ANADOLU’NUN SESİ OLDULAR

Türk Halk Müziği Korosu, Şef  Mustafa Kılınç eşliğinde Türkiye’nin dört bir yanından birbirinden güzel parçaları salonu dolduranlar için söyledi. Seyirciler de muhteşem gecede koroya eşlik etti. Konserin sonunda Başkan Yılmaz Çakan ve protokol üyeleri korodakilere karanfil dağıtarak teşekkür etti. 

CÜNEYT HASÇELİK 

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim