Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Keyf-i Ala Cafe açıldı

İşletmeciliğini Kubilay Tığlı’nın yaptığı Keyf-i Ala Cafe açıldı. Her kesime hitap eden Keyf-i Ala Cafe’de güler yüzlü personellerin yanı sıra canlı müzikte olacak.

 Keyf-i Ala Cafe açıldı

 

İşletmeciliğini Kubilay Tığlı’nın yaptığı Keyf-i Ala Cafe açıldı. Her kesime hitap eden Keyf-i Ala Cafe’de güler yüzlü personellerin yanı sıra canlı müzikte olacak.

 

Manisa Merkez Sultan Vakıf İşhanı’nda Keyf-i Ala Cafe hizmete girdi. İşletmeciliğini Kubilay Tığlı’nın yaptığı Keyf-i Ala Cafe’de güler yüzlü 10 personel çalışıyor. 7’den 77’ye hitap ediyor. Maç keyfi, canlı müzik, çocuklar için oyunlar, sıcak ve soğuk içecekler gibi birçok hizmet veriliyor. Keyf-i Ala Cafe, Manisalıların yeni buluşma noktası olacak.

MANİSALILAR İÇİN GÜZEL BİR ORTAM

Keyf-i Ala Cafe sahibi Kubilay Tığlı, “Burada herkese hitap ediyoruz. Sıcak ve soğuk içeceklerimiz var. Önümüzdeki günlerde Lig Tv’de olacak, gelenler rahat bir şekilde maçlarını izleyebilecek. Aynı zamanda haftanın belirli günleri canlı müzik olacak. Büyükleriyle gelen çocukları da unutmadık. Onlar içinde çeşitli oyunlarımız var. Manisalılara rahat bir ortamda hizmet sunacağız. Bütün Manisalıları buraya bekliyoruz” diye konuştu. 

CÜNEYT HASÇELİK

 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim