Misafir
ÜYE GİRİŞİ

Akhisar Belediyesi Türkiye’de İlk 5’de

Sosyal Medya Ölçümleme Aracı Boom Social tarafından gerçekleştirilen ölçümler neticesinde Akhisar Belediyesi Twitter Sayfası BQS (Boom Kalite Skoru) skoru bakımından Belediyeler Kategorisinde Türkiye’de ilk 5 Belediye içerisinde yer almayı başardı

 Akhisar Belediyesi Türkiye’de İlk 5’de

 

Sosyal Medya Ölçümleme Aracı Boom Social tarafından gerçekleştirilen ölçümler neticesinde Akhisar Belediyesi Twitter Sayfası BQS (Boom Kalite Skoru) skoru bakımından Belediyeler Kategorisinde Türkiye’de ilk 5 Belediye içerisinde yer almayı başardı

 

 

Facebook, Twitter ve İnstagram üzerinden gerçekleştirdiği paylaşımlar ile takipçileriyle etkileşimini her geçen gün kuvvetlendiren Akhisar Belediyesi Sosyal Medya Ekibi, Dijital Ölçüm Araçlarında da üst sıralarda yer almaya başladı.

Sosyal Medya Ölçümleme Aracı Boom Social tarafından gerçekleştirilen ölçümler neticesinde Akhisar Belediyesi Twitter Sayfası BQS (Boom Kalite Skoru) skoru bakımından Belediyeler Kategorisinde Türkiye’de ilk 5 Belediye içerisinde yer almayı başardı. Ayrıca Sosyal Medya Accountlarının web üzerindeki etkisini baz alarak puanlama yapan Klout’ta ise puanını son 1 ay içerisinde bariz şekilde yükselterek 64 puan seviyesine kadar çıkardı.

SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNÜ HIZLANDIRIYOR

Sosyal Medya Hesaplarını aktif olarak kullanmaya özen gösteren Akhisar Belediyesi Sosyal Medya Ekibi vatandaşlardan gelen mesajlara en kısa sürede geri dönüyor. Gerektiğinde vatandaşlar ve birimler arasındaki bağlantıyı kurarak çözümleri hızlandırıyor. Olağandan farklı bir dille Vatandaşlarla etkileşime geçen ekip kimi zaman onlarla sohbetler ediyor  ve zaman zaman yarışmalar düzenleyerek hediyeler gönderiyor.

SOSYAL MEDYA-SOSYAL BELEDİYECİLİK

Akhisar Belediyesi Başkanı Salih Hızlı konuyla ilgili  yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı “Teknolojinin hızla geliştiği dönemde en etkin iletişim biçimlerinden biri haline gelen sosyal medyayı, sosyal belediyecilik anlayışımızla etkin bir iletişim aracı olarak kullanmak bizler için oldukça önemli. Çünkü Sosyal Belediyecilik anlayışının en önemli özelliklerinden biri de doğru, etkili ve hızlı bir iletişim kurmak. 2012 Ağustos ayında  başlayan sosyal medya çalışmaları ile günden güne büyüyen bir kitleye ulaşıyoruz .  Varlığımızı internet   ortamında  şeffaf bir belediyecilikle ortaya koyabilmekten mutluyuz. Akhisar’ da yaşayan ve Akhisar’ı yaşayan herkese bu yolla temas halinde olmak da en güzel yanlarından biri. Bu anlamda Sosyal Medya konusunda Türkiye’nin sayılı Belediyeleri arasında yer alabilmek bizleri sevindiriyor. Bu konuda ki başarılarından dolayı Sosyal Medya Ekibini tebrik ediyorum.”

Manşet Haber 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim