Misafir
6,5438
5,8108
238,56
ÜYE GİRİŞİ

Kapucu 5. Kez Başkan Seçildi

Alaşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın olağan genel kurulunda yapılan seçimde aday olan mevcut başkan Bünyamin Kapucu, üyelerin güvenoyu ile 5. Kez başkanlık görevine seçildi

Kapucu 5. Kez Başkan Seçildi

 

Alaşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın olağan genel kurulunda yapılan seçimde aday olan mevcut başkan Bünyamin Kapucu, üyelerin güvenoyu ile 5. Kez başkanlık görevine seçildi

 


Alaşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın olağan genel kurulu Manisa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birlik Başkanı Hasan Geriter’in divan başkanlığında Yıldırım Düğün Salonu’nda yapıldı.

Odaya kayıtlı 669 üyeden 480’inin oy kullandığı kongrede üyelerden 284’ünün oylarını alan mevcut başkan Bünyamin Kapucu, başkanlığa yeniden seçildi. Diğer aday Asil Ramazan Namlı’ya ise 190 oy çıktı. 6 oy ise geçersiz sayıldı. Bünyamin Kapucu’nun başkanlığındaki Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Muhammet Afa, Osman Yavuz, Cevdet Gülmaz, Birol Bilgi, Hüseyin Aktaş ve Ali Coşkun. (İHA)

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim