Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Manisalılar Doyasıya Eğlendi

Manisalılar 2014 yılına hem eğlence merkezlerinde, hem de evlerinde girdiler. Eğlence merkezlerinde vatandaşlar doyasıya eğlendi

Manisalılar Doyasıya Eğlendi

 

Manisalılar 2014 yılına hem eğlence merkezlerinde, hem de evlerinde girdiler. Eğlence merkezlerinde vatandaşlar doyasıya eğlendi

 

Vatandaşlar 2014 yılı karşılamak için şehirde bulunan eğlence merkezleri Çakra, Teras 2, Bozyaka, Saruhan Park ve çevredeki çeşitli otellerin merkezlerine akın etti. Dışarı çıkmayı düşünmeyen bazı vatandaşlar da yeni yılı evlerinde karşıladı. Eğlence merkezlerinde saat 00.00’ı gösterdiğinde coşku zirveye çıktı. Konfetiler patladı. Canlı müzik eşiğinde eğlence geç saatlere kadar sürdü. Kutlamaların ardından eğlence merkezlerinde sahneye birbirinden güzel dansözler çıktı. 7’den 70’e herkes yeni yılı coşkuyla karşıladı.

Manisa Emniyeti,112 ekipleri ve İtfaiye birimleri çıkabilecek yangınlar, olaylarla ilgili olarak sabaha kadar teyakkuz halinde bekledi.  Saatler 00:00’ı gösterdiğinde hep bir ağızdan “Hoş geldin 2014 güle güle 2013” diye bağırdılar. Eğlence merkezlerinde bulunan Manisalılar yeni yılı birbirlerine öperek kutladılar. Kutlamaların ardından eğlence merkezlerinde sahneye birbirinden güzel dansözler geldi. Sabaha kadar süren yeni yıl karşılamasında Manisalılar enerjileri bitene değin müzik eşliğinde pistten biran olsun inmediler.

 

MANŞET HABER

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim