Misafir
6,1969
5,5841
272,07
ÜYE GİRİŞİ

Nurgül İle Hüseyin’in En Mutlu Günü

Nurgül Tutak ile Hüseyin Kılınç, uzun süredir devam ettirdikleri birlikteliklerini haftasonu düzenlenen düğün ile taçlandırdı. Düğüne CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP İl Başkanı Cahit Kaplan, CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Semih Balaban, Y

Nurgül İle Hüseyin’in En Mutlu Günü

 

Nurgül Tutak  ile  Hüseyin Kılınç,  uzun süredir devam ettirdikleri birlikteliklerini haftasonu düzenlenen düğün ile taçlandırdı. Düğüne CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP İl Başkanı Cahit Kaplan, CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Semih Balaban, Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Ali Arslan ve  gelin ile damadın sevenleri katıldı

 

 

Sadiye  ve Hamza Tutak’ın güzel kızları Nurgül Tutak ile Minure ile Bayram Kılınç’ın yakışıklı oğulları Hüseyin Kılınç Hayal Düğün Salonu’nda yapılan düğünle dünya evine girdi.

Düğünden bir gön önce Öğretmenevinde yapılan Kına Gecesi’nin ardından Hayal Düğün Salonu’nda düzenlenen düğüne CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP İl Başkanı Cahit Kaplan, CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Semih Balaban, Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Ali Arslan,   gelin ve damadın sevenleri katıldı.

Nurgül ve Hüseyin’in akrabaları ve sevenleri onları bu mutlu günde yalnız bırakmayarak mutluluklarına ortak oldular.

 

Manşet Haber

 

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim