Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Gökyüzünü Denizle Buluşturdu

İstanbul’da 10 yıldır bir firmanın Stil Danışmanlığı’nı yapan ve hobi olarak fotoğraf çekimleriyle uğraşan Yücel Kavlak, memleketi Manisa’da ilk kişisel fotoğraf sergisini açtı. 30 Kasım tarihine kadar açık olacak olan ‘Gökyüzü ve Deniz’ isimli fotoğraf s

Gökyüzünü Denizle Buluşturdu

 

İstanbul’da 10 yıldır bir firmanın Stil Danışmanlığı’nı yapan ve hobi olarak fotoğraf çekimleriyle uğraşan Yücel Kavlak, memleketi Manisa’da ilk kişisel fotoğraf sergisini açtı. 30 Kasım tarihine kadar açık olacak olan ‘Gökyüzü ve Deniz’ isimli fotoğraf sergisinde 25 eser yer alıyor

 

 

İstanbul’da bir firmada Stil Danışmanlığı yapan Yücel Kavlak, memleketi Manisa’da gökyüzü ve denizin aynı karede yansıdığı ilk kişisel fotoğraf sergisini açtı.  Kavlak’ın Kültür Sitesi Fuayesi’ndeki ‘Gökyüzü ve Deniz’ isimli fotoğraf sergisinin açılışını MHP’li Manisa Belediye Başkan vekili Nursel Ustamehmetoğlu yaptı.

Stil Danışmanı Kavlak, 10 yıldır tatil amaçlı gittiği bölgelerde deniz ve gökyüzü fotoğrafları çektiğini belirterek, “Bu fotoğraflarda denizin ve gökyüzün fotoğrafları ayrı ayrı yer almıyor. Gökyüzünün denize yansımış yüzünün güzelliği birlikte yer alıyor. Sergideki amacın bu güzelliği ilk olarak memleketimdeki insanların görmesi. Önümüzdeki aylarda önce İzmir, ardından İstanbul’da ve daha sonra Almanya’da aynı fotoğrafları gösteren sergilerimi açacağım’’ diye konuştu.

30 AĞUSTOS’A KADAR AÇIK KALACAK

Kavlak daha sonra fotoğraf sergisini Belediye Başkan Vekili Ustamehmetoğlu’na gezdirerek, nasıl çekildiklerini konusunda bilgi verdi.  30 Kasım tarihine kadar açık olacak fotoğraf sergisinde 25 adet fotoğraf Manisalılar ile buluşmayı bekliyor.

 

MANŞET HABER 

 

 

 

 

 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim