Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

En İyi Dansçılar Manisa’ya Geliyor

Manisa Dans Akademi’nin 10. yıl etkinliklerinde Manisa’da Latin rüzgarı esecek. Manisa’da 10 yıldır yetiştirdiği dansçılarla şampiyonluklara imza atan ve düzenlediği etkinliklerle Manisa sosyal hayatına renk katan Manisa Dans Akademi, 10. yılında Türkiye

En İyi Dansçılar Manisa’ya Geliyor

 

Manisa Dans Akademi’nin 10. yıl etkinliklerinde Manisa’da Latin rüzgarı esecek. Manisa’da 10 yıldır yetiştirdiği dansçılarla şampiyonluklara imza atan ve düzenlediği etkinliklerle Manisa sosyal hayatına renk katan Manisa Dans Akademi, 10. yılında Türkiye şampiyonu dansçıları ve en iyi dans okullarını Manisa’da buluşturacak.

 

10. yılını kutlayan Manisa Dans Akademi’nin düzenleyeceği geceyle Türkiye şampiyonu dansçılar Manisa’da buluşacak.  Dünya şampiyonu dansçı Aytunç Bentürk’ün onur konuğu olarak katılacağı gecede dansçılar birbirinden güzel şovlarını Manisalılar için sergileyecek.

İstanbul’dan Türkiye şampiyonu çift Ersin-Hande ile Yalçın-Tülin, Nusret Dişçi ve gurubu, Antalya’dan Türkiye şampiyonu çift Emre-Esin, İzmir’den Tolga- Gözde, Denizhan-Evrim,  Eda Söz Ladies, Dancefloor, Sueno Dans Akademi, Tarz Dans Akademi, Kocaeli’nden Tres Sanat, Marmaris’ten Altın Adımlar Dans Okulu özel şovlarını Manisalılar için sergileyecek. 3 gün sürecek etkinliklere Dünya Şampiyonu dansçımız Aytunç Bentürk onur konuğu olarak katılacak.

MANİSALILARA DAVET

15 Kasım akşamı X-Magnesia’da başlayacak etkinliklerde Manisalı dans severler, şampiyon dansçılarla dans etme fırsatı bulacak. 16 Kasım Cumartesi gecesi Sofra Bozyaka Resturant’ta gerçekleştirilecek gecede ise konuk dansçılar Manisa Dans Akademi’nin 10. yılına özel olarak hazırladıkları nefes kesici gösterilerini sergileyecek. 17 Kasım pazar günü düzenlenecek workshop’larda ise şampiyon dansçılar, Manisalı dans severlere eğitimler verecek. Manisa Dans Akademi Antrenörü Volkan Doğan, Manisa’da ilk kez bu denli büyüklükte bir dans organizasyonuna imza atıldığını belirtirken, tüm Manisalıları geceye davet etti.  

 

Manşet HABER 

 

 

 

 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim