Misafir
6,4302
5,768
283,69
ÜYE GİRİŞİ

90. YIL COŞKUSU TURGUTLU'DA TÖRENLERLE KUTLANDI

Cumhuriyetin kuruluşunun 90. yılı Turgutlu'da 50. yıl alanında yapılan törenle kutlandı. İlçe Kaymakamı Nazmi Günlü'nün tebrikleri kabulüyle başlayan törenler protokolün halkı selamlamasıyla devam etti.

 90. YIL COŞKUSU TURGUTLU'DA TÖRENLERLE KUTLANDI

Cumhuriyetin kuruluşunun 90. yılı Turgutlu'da 50. yıl alanında yapılan törenle kutlandı. İlçe Kaymakamı Nazmi Günlü'nün tebrikleri kabulüyle başlayan törenler protokolün halkı selamlamasıyla devam etti.
50. yıl alanındaki törene Turgutlu Kaymakamı Nazmi Günlü, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Haluk Koç, CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören, Garnizon Komutanı Levent Türker, Belediye Başkanı M. Serhat Orhan, Turgutlu Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Sönmez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları ve vatandaşlar katıldı.
50. yıl alanında saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla sürdürülen törenlerde günün anlam ve önemini belirten konuşmasını ise Turgutlu Kaymakamı Nazmi Günlü yaptı. Okulların hazırladığı gösterilerde ise şiirler, halk oyunları, gösteriler ve final tablosu yer aldı. protokolün gösterilere katılan okulları selamlamasıyla tören sona erdi. (İHA)

 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim