Misafir
6,4302
5,768
283,69
ÜYE GİRİŞİ

ÖĞRENCİLERDEN KARADENİZ ESİNTİSİ

Kula'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı çerçevesinde Vali Muzaffer Ecemiş Ortaokulu öğrencilerinin yöresel folklar gösterisi beğeni topladı.

 ÖĞRENCİLERDEN KARADENİZ ESİNTİSİ

Kula'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı çerçevesinde Vali Muzaffer Ecemiş Ortaokulu öğrencilerinin yöresel folklar gösterisi beğeni topladı.


Kula’da ilk kez Vali Muzaffer Ecemiş Ortaokulu öğrencileri tarafından Müzik Öğretmeni Didem Artan önderliğinde kurulan Karadeniz folklor ekibi, ilçedeki stadyumda sergilediği performansı ile büyük beğeni topladı.
Vali Muzaffer Ecemiş Ortaokulu Müzik Öğretmeni ve Folklor Eğitmeni Dilek Artan etkinlikte farklı bir gösteri sunmak istediklerini belirterek; "Bu yıl Kula’da değişik bir gösteri düzenlemek istedik ve Ege’nin incisi tarihi Kula ilçemizde Karadeniz oyunları ile folklor ekibi oluşturarak öğrencilerimiz ile Karadeniz esintisini Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde Kulalı’lara sunmak istedik. Öğrencilerimin başarılı performansı beni çok mutlu etti" dedi.
Program sonunda Karadeniz folklor ekibi Kaymakam Hakan Hakyemez, Garnizon Komutanı Binbaşı Musa Özgül, Kula Belediye Başkanı Selim Aşkın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Çarpan hatıra fotoğrafı çektirdi. (İHA)

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim