Misafir
6,4302
5,768
283,69
ÜYE GİRİŞİ

KULA'DA CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI

Manisa'nın Kula ilçesinde Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Atatürk Anıtı Önüne Çelenk Sunulması ile başladı.

 KULA'DA CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI

Manisa'nın Kula ilçesinde Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Atatürk Anıtı Önüne Çelenk Sunulması ile başladı. 
Türkiye Cumhuriyeti'nin 90. Yılı dolayısıyla Manisa'nın Kula ilçesinde çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Çelenk Sunma Törenine Kula Kaymakamı Hakan Hakyemez, Kula Belediye Başkanı Selim Aşkın, Garnizon Komutanı Binbaşı Musa Özgül, gaziler, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve daire amirleri katıldı.
29 Ekim 2013 Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı öncesi Atatürk Anıtına protokol tarafından, protokol sırasına göre çelenkler konuldu. Çelenklerin sunulmasının ardından 4 Eylül Ahmet Sabahat Özmen Orta Okulu Korosu eşliğinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.
Kula'daki Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri, 29 Ekim salı günü okulların da katılımıyla İlçe Stadyumunda düzenlenecek olan Kutlama etkinliklerinin ardından akşam saat 19.00'da Cumhuriyet Yürüyüşü ve 20. 00'da Yunus Emre Kent Meydanındaki Murat Göğebakan Konseri ile son bulacak. (İHA)

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim