Misafir
6,641
5,9182
253,95
ÜYE GİRİŞİ

ÇARPIŞAN 2 ARAÇ SULAMA KANALINA UÇTU: 2 ÖLÜ, 44 YARALI

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde minibüs ile otomobilin çarpışarak sulama kanalına düşmesi sonucu 2 kişi hayatını kaybetti, 44 kişi yaralandı.

 ÇARPIŞAN 2 ARAÇ SULAMA KANALINA UÇTU: 2 ÖLÜ, 44 YARALI

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde minibüs ile otomobilin çarpışarak sulama kanalına düşmesi sonucu 2 kişi hayatını kaybetti, 44 kişi yaralandı. 
Edinilen bilgiye göre kaza, saat 16.00 sıralarında Alaşehir-Sarıgöl Karayolu Hacıaliler kavşağında meydana geldi. Tarım işçilerini taşıyan Muhammed Ceylan (41) yönetimindeki 45 KA 7144 plakalı minibüs, freni patlayınca Muhsin Yörük'ün kullandığı 45 AK 789 plakalı otomobile çarptı. Çarpışmanın etkisiyle iki araç da, yol kenarındaki sulama kanalına uçtu. Kazada minibüs sürücüsü Muhammed Ceylan ile henüz kimliği tespit edilemeyen bir kadın olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada yaralanan 44 kişi, olay yerine gelen ambulanslarla Alaşehir ve çevre ilçe hastanelerine kaldırıldı. Yaralıların tarım işçisi olduğu için öğrenildi. 
Öte yandan, kazada yaralanan 44 kişiden 35'inin kaldırıldığı Alaşehir Devlet Hastanesi’nin bahçesinde izdiham yaşandı. Olayı haber alan çok sayıda yaralı yakını Alaşehir Devlet Hastanesi’ne akın etti. Bazı yaralı yakınları sinir krizleri geçirdi. Polis ekipleri hastane bahçesinde güvenlik tedbiri aldı.
Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. (İHA)

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim