Misafir
6,0478
5,3261
213,35
ÜYE GİRİŞİ

Gülmez Kurban Pazarını Gezdi...

Kula AK Parti İlçe Başkanı Nejat Gülmez, Kurban Bayramı öncesinde hayvan pazarını gezerek satıcılar ve müşterilerle sohbet etti. Başkan Nejat Gülmez hayvan satan tüccarlar ile kurbanlık hayvan alan vatandaşlar arasında geçen pazarlıklara ara buluculuk yap

Gülmez Kurban Pazarını Gezdi...

Kula AK Parti İlçe Başkanı Nejat Gülmez, Kurban Bayramı öncesinde hayvan pazarını gezerek satıcılar ve müşterilerle sohbet etti. Başkan Nejat Gülmez hayvan satan tüccarlar ile kurbanlık hayvan alan vatandaşlar arasında geçen pazarlıklara ara buluculuk yaptı.
Kurban Bayramı yaklaştıkça pazardaki alışveriş hareketliliğinin de arttığını ifade eden Başkan Gülmez, "Pazardaki büyükbaş ve küçükbaş hayvanların birçoğunun satıldığını, insanlarımızın oldukça mutlu olduğunu gördük. Burada hayvan satıcıların ve pazara kurbanlık almaya gelen vatandaşlarımızın sorunları dinledik. Hem alıcıların hem de satıcıların memnuniyetini gördük. Buda bizi mutlu etti" dedi.
Başkan Gülmez hayvan satıcılarına sahte para kontrolünde kullanılmak üzere sahte para kalemi dağıttı. Kurban pazarı ziyaretine İl Genel Meclis Üyesi Nedim Güner, Gençlik Kolları Başkanı Akif Şentürk ve partililer eşlik etti.

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim