Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Okul Servislerine Eğitimli Şoförler

Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yeni eğitim öğretim yılı için 42 yerleşim biriminden 10 taşıma merkezi okuluna 25 araç ile 597 öğrencinin taşınması için ihaleye çıktı.

Okul Servislerine Eğitimli Şoförler


Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yeni eğitim öğretim yılı için 42 yerleşim biriminden 10 taşıma merkezi okuluna 25 araç ile 597 öğrencinin taşınması için ihaleye çıktı. İhalenin 718 Bin 900 lira ile sonuçlandığı öğrenci başına 6,68 liraya mal olduğu bildirildi. Ayrıca eğitim Uygulama Okulunda 77 engelli öğrenci, Nakliyeciler İlköğretim Okulu’nda 10 Engelli, 13 Eylül Gama Ortaokulu'nda ise 10 engelli öğrenci içinde bu yıl servis ihalesi yapıldı. 
Yapılan taşıma ihaleleri sonrasında servis sürücülerine eğitim verildi. Soma Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’ndaki toplantıya İlçe Milli eğitim Şube Müdürü Murat Öztürk, ilçe Jandarma Komutanlığı Trafik Timi Komutanı Jandarma Başçavuş Ömer Hacıköylü, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Trafik Tescil Büro Amiri Ercan Işık, Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Recep Gölükçü ve servis şoförleri katıldı. Toplantıda sürücülere köy ve beldelerde yanı sıra şehir merkezinde öğrenci taşımacılığı konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda bilgi verildi. Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Öztürk, “Taşımacılık zor ve bir o kadar meşakkatli bir hizmet alanıdır. Şoförlerimizin bu konuda sahip olduğu nitelik ve sunumlar hizmetin kalitesini arttıracaktır. Sizlere olan güvenimiz tamdır. Güvene dayalı anlayışla bu yıl da huzurlu kaza ve bela olmadan ve alnımızın akıyla başarılı şekilde çıkacağımızı umuyoruz.” dedi. (İHA)

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim