Misafir
6,4302
5,768
283,69
ÜYE GİRİŞİ

UZMAN ÇAVUŞ KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLDİ

Gaziantep'te, yolda yürürken otomobilin çarptığı 26 yaşındaki uzman çavuş Hakan Sarıkaya, memleketi Manisa’nın Demirci ilçesine bağlı Ulacık köyünde toprağa verildi.

 UZMAN ÇAVUŞ KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLDİ

Gaziantep'te, yolda yürürken otomobilin çarptığı 26 yaşındaki uzman çavuş Hakan Sarıkaya, memleketi Manisa’nın Demirci ilçesine bağlı Ulacık köyünde toprağa verildi. 
Diyarbakır'da görev yapan uzman çavuş Hakan Sarıkaya, önceki gün Gaziantep karayolunda memleketi Demirci’ye gittiği sırada otoyolda bilinmeyen bir nedenle durdu. Otomobilini park eden Sarıkaya, otoyolda yürüdüğü sırada karşı yönden gelen bir aracın çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Sarıkaya, Ulacık köyünde kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defnedildi.
Cenaze törenine Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin, Manisa İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bülent Mercan, Demirci Belediye Başkanı İhsan Temel, Demirci İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Bayram Tahanoğlu, Demirci İlçe Emniyet Müdürü Rıza Akın, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. (İHA)

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim