Misafir
6,0728
5,3686
214,29
ÜYE GİRİŞİ

Saruhanlı'da Şüpheli Bebek Ölümü

Manisa’nın Saruhanlı İlçesi'ne bağlı Azimli Köyü'nde ölümünde şüphe görülen bir aylık bebeğin cenazesi otopsi raporu için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Saruhanlı'da Şüpheli Bebek Ölümü

 (İHA) - Manisa’nın Saruhanlı İlçesi'ne bağlı Azimli Köyü'nde ölümünde şüphe görülen bir aylık bebeğin cenazesi otopsi raporu için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. 
Alınan bilgiye göre, Azimli Köyü'nde göbek fıtığı rahatsızlığı bulunan bir aylık Y.Ö., ailesi tarafından dün Hacırahmanlı Beldesi'ndeki Aile Sağlığı Merkezi’ne götürüldü.
Burada iğne yapıldıktan sonra taburcu edilen erkek bebek, bu sabah uykudan uyandıktan bir süre sonra yeniden fenalaştı. Ailesi tarafından özel bir araçla hastaneye doğru yola çıkarılan bebek yolda hayatını kaybetti. Saruhanlı Devlet Hastanesi morguna kaldırılan bebeğin cenazesi savcılık incelemesinin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
Bebeğin babası Ahmet Özen, hastane bahçesinde baygınlık geçirdi. Bu arada İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Serhat Karakuş ve Sağlık Grup Başkanı Dr. Ali Özer de hastaneye gelerek konuyla ilgili bildi aldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim