Misafir
6,641
5,9182
253,95
ÜYE GİRİŞİ

Ehliyetsiz Sürücülere Ceza Yağdı

Saruhanlı Halitpaşa beldesinde ehliyetsiz motosiklet ve otomobil kullandığı tespit edilen yaşları 18’den küçük 4 kişi ile araç sahiplerine toplam 12 bin 600 lira cezai işlem uygulandı.

Ehliyetsiz Sürücülere Ceza Yağdı

(İHA) - Saruhanlı Halitpaşa beldesinde ehliyetsiz motosiklet ve otomobil kullandığı tespit edilen yaşları 18’den küçük 4 kişi ile araç sahiplerine toplam 12 bin 600 lira cezai işlem uygulandı. 
Alınan bilgiye göre, Jandarma ekipleri tarafından Saruhanlı Halitpaşa beldesinin giriş noktasında trafik uygulaması yapıldı. Uygulamada ehliyetsiz motosiklet kullandığı tespit edilen 18 yaşından küçük 4 kişiye bin 400’er lira cezai işlem uygulandı. Ayrıca bu motosikletlerin sahiplerine de aynı miktarda ceza yazıldı. Trafik uygulamasında bir otomobil sürücüsüne de ehliyetsiz araç kullanmaktan bin 400 lira ceza yazıldı ve aracı bağlandı.
Jandarma ekipleri trafik uygulamasında toplam 12 bin 600 lira ceza yazdı. Vatandaşların kontrolsüz araç kullanımına yönelik şikayetleri üzerine yapılan trafik uygulamasının önümüzdeki günlerde de süreceği öğrenildi.

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim