Misafir
6,0728
5,3686
214,29
ÜYE GİRİŞİ

Ehliyetsiz Sürücülere Ceza Yağdı

Saruhanlı Halitpaşa beldesinde ehliyetsiz motosiklet ve otomobil kullandığı tespit edilen yaşları 18’den küçük 4 kişi ile araç sahiplerine toplam 12 bin 600 lira cezai işlem uygulandı.

Ehliyetsiz Sürücülere Ceza Yağdı

(İHA) - Saruhanlı Halitpaşa beldesinde ehliyetsiz motosiklet ve otomobil kullandığı tespit edilen yaşları 18’den küçük 4 kişi ile araç sahiplerine toplam 12 bin 600 lira cezai işlem uygulandı. 
Alınan bilgiye göre, Jandarma ekipleri tarafından Saruhanlı Halitpaşa beldesinin giriş noktasında trafik uygulaması yapıldı. Uygulamada ehliyetsiz motosiklet kullandığı tespit edilen 18 yaşından küçük 4 kişiye bin 400’er lira cezai işlem uygulandı. Ayrıca bu motosikletlerin sahiplerine de aynı miktarda ceza yazıldı. Trafik uygulamasında bir otomobil sürücüsüne de ehliyetsiz araç kullanmaktan bin 400 lira ceza yazıldı ve aracı bağlandı.
Jandarma ekipleri trafik uygulamasında toplam 12 bin 600 lira ceza yazdı. Vatandaşların kontrolsüz araç kullanımına yönelik şikayetleri üzerine yapılan trafik uygulamasının önümüzdeki günlerde de süreceği öğrenildi.

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim