Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Akhisar’ı keşfettiler!

Akhisar Belediyesi öncülüğünde başlatılan Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün de destek verdiği “Şehrimi Keşfediyorum” projesi kapsamında ilkokul4.sınıf öğrencileri kentin tarihi ve turistik alanlarını gezerek öğrendi

 Akhisar’ı keşfettiler!

Akhisar Belediyesi öncülüğünde başlatılan Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün de destek verdiği  “Şehrimi Keşfediyorum” projesi kapsamında ilkokul4.sınıf öğrencileri kentin tarihi ve turistik alanlarını gezerek öğrendi

 

Akhisar Belediyesi öncülüğünde bu yıl ilk kez başlatılan Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün de desteklediği “Şehrimi Keşfediyorum” projesi sona erdi.

İKİ BİN ÖĞRENCİ ŞEHRİNİ TANIDI 

Uzman rehber Muhsin Kaya eşliğinde ilkokul 4. Sınıf öğrencilerine yönelik 3 aydır yürütülen proje çerçevesinde  kentin tarihi ve turistik alanlarının tanıtımı yapıldı. Yaklaşık 2 Bin öğrencinin dahil olduğu proje kapsamında öğrencilere yaşadığı şehrin tarihi ve kültürel miraslarını tanıması hedeflendi.

ÖĞRENCİLER AKHİSAR’IN FAHRİ REHBERİ OLDU 

Belediye Başkanı Salih Hızlı,  Akhisar’da bulunan Thyateira antik kenti, şehir müzesi, Paşa Hamamı, Paşa camisi, Sarı Ahmet Paşa Aşevi, Ulucami ve Şeyh İsa külliyelerinin  tanıtımı yapılan öğrencilere birer fahri rehber katılım belgesini takdim etti. Projenin önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında da devam etmesi planlanıyor.

Manşet Haber 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim