Misafir
6,0488
5,3225
219,78
ÜYE GİRİŞİ

Akhisar’ı keşfettiler!

Akhisar Belediyesi öncülüğünde başlatılan Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün de destek verdiği “Şehrimi Keşfediyorum” projesi kapsamında ilkokul4.sınıf öğrencileri kentin tarihi ve turistik alanlarını gezerek öğrendi

 Akhisar’ı keşfettiler!

Akhisar Belediyesi öncülüğünde başlatılan Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün de destek verdiği  “Şehrimi Keşfediyorum” projesi kapsamında ilkokul4.sınıf öğrencileri kentin tarihi ve turistik alanlarını gezerek öğrendi

 

Akhisar Belediyesi öncülüğünde bu yıl ilk kez başlatılan Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün de desteklediği “Şehrimi Keşfediyorum” projesi sona erdi.

İKİ BİN ÖĞRENCİ ŞEHRİNİ TANIDI 

Uzman rehber Muhsin Kaya eşliğinde ilkokul 4. Sınıf öğrencilerine yönelik 3 aydır yürütülen proje çerçevesinde  kentin tarihi ve turistik alanlarının tanıtımı yapıldı. Yaklaşık 2 Bin öğrencinin dahil olduğu proje kapsamında öğrencilere yaşadığı şehrin tarihi ve kültürel miraslarını tanıması hedeflendi.

ÖĞRENCİLER AKHİSAR’IN FAHRİ REHBERİ OLDU 

Belediye Başkanı Salih Hızlı,  Akhisar’da bulunan Thyateira antik kenti, şehir müzesi, Paşa Hamamı, Paşa camisi, Sarı Ahmet Paşa Aşevi, Ulucami ve Şeyh İsa külliyelerinin  tanıtımı yapılan öğrencilere birer fahri rehber katılım belgesini takdim etti. Projenin önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında da devam etmesi planlanıyor.

Manşet Haber 

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim