Misafir
6,4302
5,768
283,69
ÜYE GİRİŞİ

Manisa’da yaşayan Gördesliler Dernekleşti

Gördes’in kültürel değerlerini yaşatmak, bir araya gelerek dostlukları pekiştirmek ve dayanışmayı sağlamak amacıyla kurulan Gördesliler Kültür ve Dayanışma Derneği, ziyaretlere başladı

 Manisa’da yaşayan Gördesliler Dernekleşti

Gördes’in kültürel değerlerini yaşatmak, bir araya gelerek dostlukları pekiştirmek ve dayanışmayı sağlamak amacıyla kurulan  Gördesliler Kültür ve Dayanışma Derneği,  ziyaretlere başladı

 

Kültürlerini etkinleştirmek amacıyla kurulan Gördesliler Kültür ve Dayanışma Derneği, ilk ziyaretlerini Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkan Yardımcısı İsmail Önal’a yaptı.

Ziyarete Dernek Başkanı Uğur Çağlayan, Başkan Vekili Hasan Ertekin, kurucu üye Salih Okkalı katıldı.

KÜLTÜREL DEĞERLER YAŞATILACAK

Manisa Gördesliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Uğur Çağlayan, amaçlarını Gördes’in kültür değerlerini yaşatmak, bir araya gelerek dostluklarını pekiştirmek olduğunu belirterek, bir çok etkinliklerde aktif olarak görev alacaklarını kaydetti. İlk ziyaretlerinin AKP İl Başkan Yardımcısı İsmail Önal’a yaptıklarını belirten Çağlayan, Önal’la geçmişten bu yana dostluklarının var olduğunu söyledi.

DERNEĞİN ÖNEMLİ ETKİSİ OLACAK

AKP Manisa İl Başkanı İsmail Önal da, derneğin kurulmasının hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, Gördes’in tarihten bu yana bir kültürü olduğunu bu kültürü yaşatmalarından derneğin önemli bir etkisinin olacağına inandığını dile getirdi.

Manşet Haber

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim