Misafir
6,0376
5,3006
209,3
ÜYE GİRİŞİ

Manisa’da yaşayan Gördesliler Dernekleşti

Gördes’in kültürel değerlerini yaşatmak, bir araya gelerek dostlukları pekiştirmek ve dayanışmayı sağlamak amacıyla kurulan Gördesliler Kültür ve Dayanışma Derneği, ziyaretlere başladı

 Manisa’da yaşayan Gördesliler Dernekleşti

Gördes’in kültürel değerlerini yaşatmak, bir araya gelerek dostlukları pekiştirmek ve dayanışmayı sağlamak amacıyla kurulan  Gördesliler Kültür ve Dayanışma Derneği,  ziyaretlere başladı

 

Kültürlerini etkinleştirmek amacıyla kurulan Gördesliler Kültür ve Dayanışma Derneği, ilk ziyaretlerini Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkan Yardımcısı İsmail Önal’a yaptı.

Ziyarete Dernek Başkanı Uğur Çağlayan, Başkan Vekili Hasan Ertekin, kurucu üye Salih Okkalı katıldı.

KÜLTÜREL DEĞERLER YAŞATILACAK

Manisa Gördesliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Uğur Çağlayan, amaçlarını Gördes’in kültür değerlerini yaşatmak, bir araya gelerek dostluklarını pekiştirmek olduğunu belirterek, bir çok etkinliklerde aktif olarak görev alacaklarını kaydetti. İlk ziyaretlerinin AKP İl Başkan Yardımcısı İsmail Önal’a yaptıklarını belirten Çağlayan, Önal’la geçmişten bu yana dostluklarının var olduğunu söyledi.

DERNEĞİN ÖNEMLİ ETKİSİ OLACAK

AKP Manisa İl Başkanı İsmail Önal da, derneğin kurulmasının hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, Gördes’in tarihten bu yana bir kültürü olduğunu bu kültürü yaşatmalarından derneğin önemli bir etkisinin olacağına inandığını dile getirdi.

Manşet Haber

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim