Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Kolpa Grubu, gençleri coşturdu

Kolpa Grubu, gençleri coşturdu

Kolpa Grubu, gençleri coşturdu

 

251 Bin Dev Öğrenici Projesi kapsamında gerçekleştirilen 2. Sevgi Festivali’nde genç kesimin tanıdığı Kolpa Grubu konser verdi. 1,5 saat sahnede kalan Kolpa Grubu, gençleri şarkılarıyla coşturdu. 

 

 

Manisa Valisi Halil ıbrahim Daşöz öncülüğünde başlatılan “251 Bin Dev Öğrenci Projesi” kapsamında 2. Sevgi Festivali gerçekleşti.

2. Sevgi Festivali’nde sahne alan Grup Kolpa, gençlere unutulmayacak bir gece yaşattı. Konseri ıl Müdürü Mustafa Altınsoy, ıl Milli Eğitim şube Müdürü Reşat Palaz ile yaklaşık 2 bin öğrenci izledi. Gençleri kendinden geçiren şarkılarıyla coşturan Grup Kolpa, yaklaşık 1,5 saat sahnede kaldı. Özellikle genç kesimin tanıdığı ve şarkılarını bildiği Grup Kolpa coşkulu bir konserle öğrencileri coşturdu. Kimi öğrenciler kollarına Kolpa ismi yazarken, kimileri de pankartlarla sevgilerini dile getirdi. ıl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, konser sonunda Kolpa Grubu’na plaket takdim etti. Cüneyt HASÇELıK

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim