Misafir
6,1722
5,4152
212,94
ÜYE GİRİŞİ

Öğretmenler ezgileriyle büyüledi

Öğretmenler ezgileriyle büyüledi

Manisa’da görev yapan öğretmenler 5. konserini gerçekleştirdi. Öğretmenler, izleyenlere türkü dolu bir gece yaşattı. Merkeze atanan Manisa Valisi Halil ıbrahim Daşöz de konseri izleyerek öğretmenlere destek oldu. Vali Daşöz, 251 Bin Dev Öğrenci Projesine destek veren bütün öğretmenler teşekkür etti

 

 

2011 yılında Öğretmenler tarafından oluşturulan Öğretmenler Korosu, 5. konserini verdi. CBÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere Manisa’ya veda eden Vali Halil ıbrahim Daşöz, ıl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, ıl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necati Abalı, ıl Milli Eğitim şube Müdürleri Reşat Palaz, Selim Kurt, Eğitim ış şube Başkanı Necdet ınce ve öğretmenler katıldı. Sunuculuğunu Fatih Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Nurhan Palaz’ın yaptığı konserde Manisa Anadolu Öğretmen Lisesi Müzik Öğretmeni şef Ömür Yılmaz, öğretmenlerden Mesut Barış, Erkan Demirel, Engin Coşkun, Atakan Sözer, Mehtap Han, Fevzi Dirol, Deniz Seda şahin, Seçil Öztürk, Senem Sürücü, Arcan Görgün, Taylan Özgür Ceylan, Murat Türk ile Müzisyen Abdullah Rüzgar’ın bulunduğu orkestrayı yönetti. şef Ömür Yılmaz eşliğinde öğretmenler, Türkiye’nin 7 bölgesinden birbirinden türküleri salonu dolduranlar için söylediler. 

VALı DAşÖZ’DEN ÖğRETMENLER TEşEKKÜR

251 Bin Dev Öğrenci Projesine verdikleri desteklerden dolayı öğretmenlere teşekkür eden Vali Daşöz, “ılimizin çocuklarının eğitimine, bizlerin yaşamına yaptığınız katkılar için ne kadar teşekkür etsek azdır. Sizler dünyanın ene kutsal meslek olan öğretmenlik mesleğinin mensuplarısınız. Bir ülkenin öğretmenleri, o ülkenin geleceği olan çocuklarının hazırlayıcısıdır. Öğrencilerimiz son bir karar aldı. Manisa Merkez’de Öğretmenim Anaokulunu yapma kararı aldılar” diye konuştu. Konser sonunda ıl Milli Eğitim Müdürü Altınsoy ve yardımcıları, muhteşem konser için öğretmenlere gül hediye etti.

Cüneyt HASÇELıK

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim